VYBERTE BARVU

Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

Tento dokument představuje Zásady ochrany osobních údajů webové stránky asociace-adiktologu.cz. Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá a zavazujeme se ke střežení bezpečnosti a soukromí vašich údajů. V těchto zásadách popisujeme, jaké osobní údaje shromažďujeme, pro jaké účely je používáme, s kým je můžeme sdílet a jaké máte možnosti ohledně správy vašich informací.

Sběr a použití osobních údajů

Osobní údaje získáváme pouze s vaším svolením a používáme je k poskytování našich služeb, zlepšení naší webové stránky a komunikace s vámi. Mezi sbírané údaje patří jméno, emailová adresa, telefonní číslo a další informace, které nám poskytnete prostřednictvím webových formulářů nebo e-mailem. Podrobně popisujeme, jak a proč zpracováváme vaše informace.

Bezpečnost vašich osobních údajů

Bezpečnost vašich osobních údajů bere asociace velmi vážně. Používáme pokročilé technické a organizační opatření k ochraně vašich dat před ztrátou, zneužitím nebo neoprávněným přístupem. Vaše údaje jsou pravidelně aktualizovány a uchovávány s nejvyšší možnou mírou důvěrnosti a bezpečnosti.

Přístup k vašim údajům a jejich aktualizace

Poskytujeme vám možnost přistupovat k vašim osobním údajům, které jsme shromáždili, a požadovat jejich opravu či smazání. Vysvětlujeme, jakým způsobem si můžete aktualizovat, spravovat, exportovat nebo smazat své informace a jaké máte možnosti, pokud jde o odmítnutí zpracování vašich dat.

Sdílení a předávání osobních údajů

Zavazujeme se k nepředávání vašich osobních údajů třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu. Detailně popisujeme případy, kdy může dojít k sdílení vašich údajů s partnermi a dodavateli služeb, a to vždy za přísného dodržování právních a bezpečnostních standardů.

Kontakt

V případě jakýchkoli dotazů nebo požadavků ohledně ochrany vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na email [email protected]. Připojujeme kontaktní informace vlastníka webu: Lukáš Novák, Českobratrská 3321/46, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, Česká republika.

Napsat komentář