VYBERTE BARVU

Co je to droga krokodýl?

Co je to droga krokodýl?

Co je to droga krokodýl?

V době, kdy žijeme, je zvláštní a bohužel poněkud nepříjemné období, kdy jsme svědky neustále se zvyšujícího počtu nových, alternativních drog. Jednou z nich je i ta, kterou dnes budeme prozkoumávat a představit, a to je „krokodýl.“ Ano, přesně tak, jde o drogu s nebezpečně přitažlivým a přitom děsivým jménem.

Úvod do světa krokodýla

S drogou krokodýl, nebo také Desomorphine, jsem se poprvé setkal ve zpravodajství, před pár lety. Tento opiátový derivát se začlenil do světové povědomí kolem roku 2010, hlavně v Rusku a východní Evropě. Očekáváte, že to bude skočit z plošiny, jako kdyby krokodýl? Ne, tak to není. Jméno pochází od základních účinků drogy na tělo uživatele. Hilárovité, že ano? Ne, vůbec to není. Promění vás to v podobu krokodýla - Konečně, pokud jde o vaši kůži.

Tajemství přípravy

Jednou z děsivých věcí na drogách krokodýl je to, jak jsou připraveny. Lak na nehty, sirup proti kašli, benzin a tablety s codeinem. Když jsem tuto směs poprvé slyšel, myslel jsem, že je to špatný recept na sušenku s modelem krokodýla. Za to bych neměl svého pesa Mílu krmit. Ale bohužel, jedná se o lék, který obrací lidské tělo proti sobě.

Účinky této strašidelné drogy

Pokud se chcete blíže seznámit s účinky drogy krokodýl na tělo, pak vás varuji, že to není pro slabé nátury. Přímo na místě vpichu začne tělo uživatele rohovatět a zbarvovat se do šedozelených odstínů. A víte co je horší? Toto není nejhorší část. Ledviny selhávají, mozek se pomalu rozmělňuje a gangréna může být velmi běžná. Proto si vážně vždycky říkám: „Raději než krokodýl si dejte pivo.“ Ano, je to zábavné, ale jen proto, že mluvíme o něčem tak zvláštním, jako je tato droga.

Opojení demónem z východu Evropy

Proč je tato droga tak populární? Představte si, že žijete v místo, kde je moc chladno a drogy jsou levné a snadno dostupné. Jenže krokodýl je nejen levný, ale také skvěle zlepšuje pocit smutku a deprese, které tam mohou být velmi časté. Jsem šťastný, že žiju v městě, kde je dostupný spíše teplý čaj a dobrý kus knihy.

Krokodýl na cestě do celého světa

Droga krokodýl se postupně šíří do celého světa. Dokonce i u nás doma jsou nyní případy, kdy se objevuje toto monstrózní opiátové monstrum. Ale nebojte se. Jsem toho názoru, že cesta k celosvětovému úspěchu krokodýla je jen obrazotvorný strašák. Je mnoho jiných problémů se kterými se musíme vypořádat jako společnost, než se začneme obávat invaze krokodýlů.

Boj proti droze krokodýl

Nejdůležitější věc, kterou můžeme udělat v boji proti drogám jako je krokodýl, je se o nich učit a informovat ostatní. Nemám na mysli to, abychom se o nich učili v chemii, ale spíše aby jsme pochopili jejich zničující účinky a následky, které mohou mít na životy lidí. Vím, že může být znepokojující si o toto téma něco přečíst, ale toto je skutečnost, se kterou musíme bojovat.

Závěrečné myšlenky

Nakonec si musíme uvědomit jednu věc. Protože jste si přečetli tento článek, víte více o droze krokodýl než většina lidí. A to je něco, co můžete použít ke zlepšení světa. Důležité je šířit vědomí a pomáhat těm, kteří potřebují pomoc. Pokud můžete, pak se podívejte na charitativní organizace, které se snaží pomoci lidem, kteří se potýkají s drogovou závislostí. Váš pes Míla by to určitě ocenil.

Napsat komentář